CHEMISEPT HAND DES antiseptiline geel kätele, 1000 ml

13.90 (sisaldab KM)

TOODE LAOS- tarne 1-3 tööpäeva

  • CHEMISEPT HAND DES on geeljas käte antiseptikum, mis sobib nii hügieeniliseks kui ka kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, samuti tavatarbijale koduseks kasutuseks
  • CHEMISEPT HAND DES sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse.
  • CHEMISEPT HAND DES on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbrise- ta viiruseid (sh Adeno, Rota, Noro, Polio)
  • Toode on värvi- ja lõhnaainevaba
  • Koostis: 100g toodet sisaldab: etanooli 73,5 g ( toimeaine), nahakaitse komponente
  • Dermatoloogiliselt testitud
  • 1000 ml dispensopudel

KASUTAMINE
Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operat- sioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikli- inikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabinettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.
Hügieeniline käte antiseptika:
Kätele kanda 3 ml CHEMISEPT HAND DES ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.
Kirurgiline käte antiseptika:
CHEMISEPT HAND DES hõõruda kätesse 2 korda 3-6 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud). Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töödelda nii käelabad kui küünarvarred.

 

Tootja

CHEMI-PHARM