CHEMISEPT G naha antiseptikum alkoholiga, 250 ml

6.90 (sisaldab KM)

TOODE LAOS- tarne 1-3 tööpäeva

  • CHEMISEPT G on alkoholi baasil naha antiseptikum
  • Toode on laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid, sh. tuberkuloositekitajat ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega kui ka ümbriseta viirusi (sh HBV, HIV, rota- ja adeno)
  • CHEMISEPT G antiseptikumis on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärrituste teket. Peale naha antiseptikat jääb tänu tootes sisalduvale pikatoimelisele desinfektandile püsima kolmeks tunniks mikroobide elutegevuseks sobimatu keskkond. Toimeaja möödudes taastub kiiresti naha normaalne mikrofloora. Chemisept G ei ärrita nahka.
  • Toode on värvitu ja sobib seetõttu kasutamiseks ka kosmeetiliste lõikuste korral
  • Koostis: 100g toodet sisaldab: etanooli 75 g (toimeaine), kvaternaarsed amooniumühendid -benzyl-C12-18-al- kyldimethyl, chlorides ja C12-14-alkyl[(ethylphenyl)methyl]dimethyl, chlorides 0,1g (toimeaine)
  • Dermatoloogiliselt testitud
  • 250 ml pihustiga pudel

KASUTAMINE
Preoperatiivne naha ettevalmistus:
-Operatsiooni piirkond töödelda CHEMISEPT G -ga. Selleks kasutada korntange ja steriilset tampooni, mis immutatakse vahendiga ja kantakse nahale korralikult laiali hõõrudes. Operatsiooni piirkonna antiseptika viia läbi kaks korda, mõlemal korral toimeaeg 1,5 min. Lahuse toimeaeg naha preoper- atiivseks ettevalmistamiseks kokku 3 minutit. Intsisioonkile võib kleepida ainult kuivale nahale.
-Aseptilise operatsiooni korral alustada antiseptikat planeeritava lõike piirkonnast, liikudes edasi perifeeria suunas.
-Septilise operatsiooni korral alustada naha antiseptikaga perifeeriast, liikudes septilise piirkonna suunas.
Naha injektsiooni ja verevõtmise eelne antiseptika:
Niisutada süstimisriba tootega ning töödelda injektsiooni- või verevõtmise piirkonda, võtta uus süsti- misriba ning niisuta nahk teistkordselt, lastes vahendil kuivada. Toimeaeg 30 sekundit.
Intraartikulaarse injektsiooni, punktsiooni, artroskoopia ja kanüleerimise eelne naha antiseptika:
Niisutada süstimisriba või tampoon ning töödelda nahka operatsiooniala piirkonnas, korrata toimingut teistkordselt uue tampooniga. Toimeaeg naha ettevalmistamiseks 30 sekundit.

 

Tootja

CHEMI-PHARM