CHEMISEPT 80 käte antiseptikum pantenooliga, 500 ml

7.90 (sisaldab KM)

TOODE LAOS- tarne 1-3 tööpäeva

  • CHEMISEPT 80 alkoholi baasil käte antiseptikum. Sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav ja põletikuvastane toime
  • Toode on laia bakteritsiidse ja fungitsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh tuberkuloositekitaja) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia) kui ka ümbrise- ta viiruseid (sh Adeno, Rota)
  • Tootes CHEMISEPT 80 on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, et vältida hingamisteede ärritust. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. CHEMISEPT 80 sisaldab pantenooli, millel on nahka pehmendav, niisutav, raviv ja põletikuvastane toime. Remanentne toime kinnastatud kätele kestab 3 tundi
  • Koostis: 100g toodet sisaldab: etanooli 73,5 g (toimeaine), pantenooli 0,2 g
  • Dermatoloogiliselt testitud
  • 500 ml pumbaga pudel

KASUTAMINE
Hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte antiseptikaks haiglates ja teistes tervishoiuasutustes, operat- sioonitubades, intensiivravi palatites, nakkus- ja vastuvõtuosakondades, perearstikeskustes, polikli- inikutes, kiirabijaamades, haigete trantspordivahendites, laboratooriumites, hambaravikabinettides, haiglate teenindavates abiteenistustes, haigete kodusel hooldamisel, vältimatu abi osutamisel välitingimustes, toidukäitlemisettevõtetes.
Hügieeniline käte antiseptika:
Kätele kanda 3 ml CHEMISEPT 80 ja hõõruda kuivamiseni. Toimeaeg 30 sekundit.
Kirurgiline käte antiseptika:
CHEMISEPT 80 hõõruda kätesse 2 korda 3-6 ml. (Oluline on jälgida, et kogu töödeldav pind oleks lahusega kaetud). Sissehõõrumine toimub kokku 1,5 minuti jooksul. Töödelda nii käelabad kui küünar- varred.

 

Tootja

CHEMI-PHARM