Retmex päästelohisti/kandelina – COMBAT MODEL (TACEVAC)

169.00 (sisaldab KM)

TOODE LAOS- tarne 1-3 tööpäeva

Retmex® – Combat Model on paindlik ja kompaktne kandelina, mis on valmistatud Cordura® kangast ja mis on loodud haavatud isikute väljatõmbamise ja evakueerimise lihtsustamiseks TACEVACi stsenaariumide korral.

Kompaktsed ja paindlikud päästelinad on TACEVACi olukordades asendamatud. TACEVAC tähistab tähendab vigastatu evakueerimist selleks ettenähtud sõidukiga. Retmex – Combat Model on kerge kandelina, millel on kümme suurt käepidet. Külgedel on neli käepidet, üks suur käepideme jalaosas ja üks peaosas. Käepidemed võimaldavad kannatanu hõlpsalt ära kanda. Patsiendi kandelina on valmistatud Cordura® kangast, mis on tuntud oma enneolematu tugevuse poolest. See võimaldab ka kandelina mitu korda kasutada. Lisaks on Cordura® kangas vetthülgav, mistõttu on seda lihtne puhastada või pesta.
Kandelina standardvarustuses on sõjaväeroheline värv. Päästekanderaam on äärmiselt kompaktne, nii et seda saab hõlpsasti sõidukis hoiustada.

Technical specifications
Model nameRetmex Rescue Sheet – COMBAT MODEL (TACEVAC) 10RETCOMBAT1
Size rescue sheet (L x W):208×62 cm
Fabric material:100% Cordura® (complies with DIN 1865-1)
Packaging:Storage bag available (11RETCOMAG9)
Washing instructions1 – 6 persons
Weight:850 gram (complies with DIN 1865-1)
Weight capacity / load limit:280 kg (complies with DIN 1865-1)
Number of handles:10 (complies with DIN 1865-1)
Laundry instructions:In the washing machine:
60 degrees, dry on low temperature, iron on low temperature, no
chemical cleaning, do not bleach.
Guarantee:The Rescue Sheets have a 2-year warranty for material and manufacture faults, which is valid from the date of delivery. The manufacturer (Tetcon) may ask for proof of the purchase date. Therefore, it is recommended to keep the invoice in a safe place. Faults or problems with the use of the Rescue Sheets as a result of an accident, misuse, inccorect use, alterations, vandalism, incorrect placement, incorrect maintenance or administration, as well as overdue normal and routine maintenance, are not covered by the warranty. Tetcon is not liable for (consequential) damage as a result of the use of the Rescue Sheet.
Conformity:The product is classified in class 1 according to regulation MDR 2017/745 / EU. Applied standards: NEN-EN-ISO 13485: 2016 & NEN-
EN-ISO 14971: 2019 EN
Sustainability:Oeko-tex® Standard 100

Tootja

Tetcon