Nateo Sante innovaatilised ja nutikad õhupuhastajad

Nateo Sante on 2009. aastal asutatud Prantsusmaa ettevõte, kelle eesmärgiks on tagada puhas ja kvaliteetne õhk. Nende toodang on innovaatiline ja tõhus ning praeguses olukorras Euroopa üks müüdumaid.

Nateo Sante valikusse kuulub kaks õhupuhastajat. Valiku tegemisel tuleb arvestada puhastatava ruumi suurusega.

EOLIS Air Manager 600/600S mudelid on mõeldud kuni 60 m² suurusele ruumile ja 1200/1200S kuni 120 m² suurusele ruumile. 600S ja 1200S mudelid on varustatud deep cleanprogrammiga, mis puhastab õhu aktiivhapniku abil intensiivse 60-minutilise tsükliga.Seadmedei vaja pidevat hooldustning põhifiltri vahetamine toimub keskmiselt 12 kuu tagant. Põhifiltri kasutusiga pikendavadeelfiltrid. EOLIS Air Manager õhupuhastajatele on võimalik lisada soovi korral UV-lambid ning neid saab mugavalt nutiseadmest juhtida.

HYGEOLIS õhupuhastaja on ideaalne valik väiksematele kuni 45 m² suurustele ruumidele. HYGEOLIS seade eemaldab lisaks õhusaastele ka ebameeldivad lõhnad. Intensiivsemaks puhastuseks on ta varustatud Clean Booster programmiga, mille vältel toimub 30-minutiline aktiivhapnikuga puhastamine. Filtrite vahetamise vajadusest annab seade aegsasti teada ning keskmiselt tuleb neid 3-4 korda aastas vahetada.

Nateo Sante õhupuhastajad omavad sertifikaati, mis kinnitab, et nad on tõhusad ka COVID-19 vastu. Tavarežiimil töötades on nad tervisele ohutud, kuid kasutades aktiivhapnikuga programme ei tohiks ise ruumis viibida. Seadmed on töökindlad ja neil on 3-aastane garantii.

KERI ÜLES